קורסים בישראל
 
 

טיפים למציאת קורס אקסל

 
 
  • מיקוד נושאי הלימוד - אקסל, כאמור, היא תוכנה המקיפה עולם ומלואו. צרכיו של הכלכלן אינם דומים לצרכי המעצב הגרפי או לצרכי המורה. חשוב שתהיו ממוקדים באשר לצרכים ולציפיות שלכם מקורס האקסל. בחרו בקורס אקסל אשר מעניק ידע וכלים הנוגעים לצרכים שלכם.

  • גודל ורמת קבוצת הלימוד – בדומה למרבית הקורסים המכשירים תלמידים לשימוש בתוכנה, התרגול והחניכה מהווה מרכיב מרכזי. קורס אקסל הניתן במסגרות לימוד קטנות יעניק לכם סיכוי גדול יותר לסיים את הקורס עם מידה גבוהה של ידע ושליטה ביישומי האקסל הרלוונטיים לכם. בנוסף למספר הלומדים בקבוצה, חשוב לוודא כי שובצתם לקבוצת לימוד המתאימה לרמה שלכם. לדוגמה, אם הינכם בעלי שליטה בסיסית באקסל, לא תרצו להתעכב על היכרות בסיסית עם התוכנה אך גם לא תהיו מעוניינים לדלג במהירות על כל מאפייני התוכנה ולהתמקד בלימוד פיתוח אפליקציות חדשות.

  • חומרי לימוד – קורסי אקסל טובים מעניקים לתלמידים כלים ואפשרויות לימוד ותרגול מעבר לשעות הלימוד בכיתה. קורסים רבים מעניקים לתלמידים חוברות ודיסקים, המכילים הסברים ותרגולים. קורסים אחדים אף מפעילים אתרי אינטרנט מפותחים, אשר במסגרתם ישנה אפשרות לבצע תרגולים, לנהל דיונים עם תלמידים ומדריכים באמצעות פורום ולצפות בחומר לימוד נוסף. כדאי לבדוק אם חומרי הלימוד הניתנים בקורס נכללים במסגרת מחיר הקורס.

  • צוות הדרכה – כיום מוצעים קורסי אקסל רבים על ידי מדריכים שונים. למרות שישנם אנשים רבים השולטים באקסל, הדבר לא מעיד על יכולות ההדרכה שלהם או על יחסי האנוש שלהם. לפני הרשמה לקורס, ודאו כי מלבד לשליטה מוחלטת בתוכנה, יש לצוות ההדרכה ניסיון בהדרכה אקסל והוראתו לתלמידים הדומים לכם במסגרת של קורס אקסל.

Valig XHTML 1.0