קורסים בישראל
 
 

קורס אנגלית

 
 

קורס אנגלית הוא הדרך הטובה ביותר לשפר את הידע שלכם בשפה האנגלית, שכן הצורך בידע ובשליטה בשפה האנגלית הפך, מזה זמן רב, ממותרות לצורך ממשי. אנגלית היא כיום השפה החשובה והמדוברת ביותר בעולם. בעידן בו העולם נהפך לכפר גלובאלי המתבסס על תקשורת בינלאומית, ידיעת השפה האנגלית הינה הכרח ותנאי בסיסי להתקדמות בכל תחום. שליטה באנגלית מהווה תנאי להתקדמות והרחבה מקצועית, חברתית ותרבותית.

בנוסף, שליטה ברמה גבוהה באנגלית הינה תנאי הכרחי להתקדמות והצלחה בלימודים, החל בבחינות הבגרות, דרך בחינת הפסיכומטרי וכלה בלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. על מנת לשפר את הידע והשליטה בשפה האנגלית, תוכלו להירשם לקורס ללימוד אנגלית. קורס אנגלית טוב הוא קורס אשר מעניק ללומדים בו כלים שימושיים, ידע ושליטה באנגלית בתחומים הרלוונטיים להם.

באופן כללי, קורסי אנגלית מתחלקים לסוגים שונים לפי המטרות והיעדים של הלומדים בהם: קורסים ללימוד אנגלית עסקית, קורסים להעשרה וללימוד שפה אנגלית מדוברת, קורסי אנגלית לילדים ונוער וכן קורסי אנגלית להכנה לבחינות הבגרות, הפסיכומטרי ומבחני אמי"ר, בנוסף לקורסי אנגלית המהווים תגבור ללימודים בבתי הספר ובמוסדות להשכלה גבוהה. בשנים האחרונות קמו בתי ספר ונפתחו קורסים רבים אשר מציעים קורסי אנגלית שבאים לענות על צרכים מגוונים אלה, המיועדים ללומדים השולטים באנגלית ברמות שונות. קורסי אנגלית ניתנים בהיקפים שונים - מקורסי רענון והעשרה קצרים ועד לקורסים שנתיים מעמיקים ביותר.

מקומות ומוסדות בהם ניתן ללמוד קורס אנגלית

ברליץ

ברליץ הוא אחד מבתי הספר לשפות הותיקים והמנוסים בעולם בהוראת שפות והוא עושה שימוש בשיטות הוראה ייחודיות. בית הספר מציע קורסים המתמחים בתחום של לימוד אנגלית לצרכי עסקים ושיחה בכל הרמות ובהיקפים שונים לקהלים מגוונים. שיטת ברליץ מתמקדת בדיבור וביישום מעשי של כללי הדקדוק בשיחות ובמצבים יומיומיים. ניתן למצוא סניפים של ברליץ בכל רחבי הארץ. ברליץ נחשב לאחד מבתי הספר לשפות האיכותיים, אך גם היקרים. קורס קבוצתי של 3 חודשים, הכולל 30 שעות לימוד יעלה 4000 ₪. קורס אישי בהיקף דומה יעלה 6000 ₪.

דיאלוג

בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה – בית ספר זה מפעיל קורסי שפה ובין היתר קורסי אנגלית, קורס ערבית ועוד קורסים בשפות רבות ברחבי הארץ, מזה 25 שנה. בסניפי דיאלוג הפזורים על פני כל הארץ ופועלים בקמפוסים של האוניברסיטה הפתוחה, מוצעים קורסי אנגלית ברמות שונות: מתחילים, רמות ביניים ומתקדמים. בנוסף דיאלוג מקיימים קורסי אנגלית עסקית וקורסים המתמקדים בהעברת מצגות עסקיות באנגלית. דיאלוג מעניקה תנאים מיוחדים והנחות לחיילים משוחררים ובסדיר וחלק ניכר מהקורסים מוכרים לצרכי פיקדון. קורסי אנגלית מוצעים במתכונת של 120 שעות לימוד בטווח מחירים בין 4000 ל-5000 ₪. קורס של 60 שעות לימוד יעלה בין 2000 ל-3000 ₪ ואילו קורס אנגלית מרוכז בקיץ של 30 שעות יעלה 1150 ₪.

וול סטריט

חברת וול סטריט הינה חלק מרשת לימודים עולמית ופועלת בישראל מזה עשרות שנים. הלימודים בוול סטריט פונים לאנשים בוגרים ועסוקים ומציעים קורסים לשיפור יכולות השיחה באנגלית ושליטה באנגלית עסקית. הקורסים בוול סטריט מתמקדים בפיתוח יכולות שיחה באמצעות תרגולים ומשחקי תפקידים.

e-teacher

חברה המספקת שיעורים פרטיים באינטרנט בנושאים שונים וביניהם גם קורסי אנגלית. הקורסים הניתנים על ידי החברה מיועדים לתלמידי חטיבת ביניים, תיכון, סטודנטים וכן למבוגרים ואנשי עסקים, המעוניינים לשפר את שליטתם בשפה האנגלית. היתרון בשיעורים הפרטיים הניתנים ברשת האינטרנט הוא מידת הגמישות הרבה באשר לזמן ולמקום בו אתם נמצאים בעת השיעורים. בנוסף, תוכלו ללמוד ממורים מקצועיים ומנוסים, ללא תלות במיקומכם הגיאוגרפי. השיעורים בחברה ניתנים על בסיס של שיעורים פרטיים. שיעור פרטי בחברה יעלה בין 65 ל- 140 ₪, בהתאם לרמת התלמיד.

gmax

בית ספר המתמחה בקורסי אנגלית לקראת מבחני קבלה ומיון למוסדות אקדמאיים בארץ ובעולם, קורסי אנגלית עסקית וקורסי אנגלית לתלמידי חטיבת ביניים ותיכון. כל הקורסים ב-gmax מועברים בקבוצות קטנות של עד 15 תלמידים, על ידי מורים מנוסים ששפת האם שלהם היא אנגלית. המרכז מציע קורסי אנגלית בהיקפים ובאורכים שונים.

לימודי אנגלית בחו"ל

ישנו יתרון משמעותי בלימוד אנגלית בחו"ל. כאשר לומדים בשפה בסביבה בה מתנהלים כל החיים בשפה זו, הלמידה יעילה ומהירה הרבה יותר. קורס אנגלית בחו"ל יכול להוות חוויה בלתי נשכחת עבור צעירים ומבוגרים כאחד. היקפי הקורסים אותם ניתן למצוא בארצות השונות נע בין קורס מרוכז של שבוע עד לקורסים שנתיים. מבין המרכזים המובילים בתחום של לימוד אנגלית בעולם ניתן לציין את רשת ה-Eurocenters ברחבי אירופה ואת רשת EF הפועלת ברחבי ארצות הברית. מלבד עלויות הטיסה והשהייה בחו"ל, עלויות של קורסי אנגלית בחו"ל נעות בין 1000 ל-3000$, בהתאם להיקף הקורס.

עלויות של קורס אנגלית

עלות קורס אנגלית משתנה בהתאם לרמת הקורס, גודל קבוצת הלימוד ואורך הקורס. עלות ממוצעת של קורס אנגלית בן 60 שעות לימוד האורך כשלושה חודשים, עולה בין 5000 – 9000 ₪. לא בכל הקורסים כולל מחיר הקורס את מחיר חומרי הלימוד. במקרים אלו יהיה עליכם להוסיף עוד 200 – 300 ₪ לעלות הקורס. עלות של שיעור פרטי באינטרנט או עם מורה נע בין 60 ל-120 ₪ לשעה. חלק ניכר מקורסי האנגלית, בייחוד אלו המכינים את תלמידיהם לקראת לימודים אקדמאיים ולמבחני המיון השונים, מוכרים לצורכי פיקדון לחיילים משוחררים.

תעודות והסמכות המתקבלות לאחר קורס אנגלית

בניגוד לתחומים אחרים, בהם הערך המוסף של הקורס מתבטא, בין היתר, בתעודה הניתנת לבוגרים בסוף הקורס, כאשר הדברים אמורים בקורסי אנגלית, התעודות וההסמכות הינן שוליות. הרווח המשמעותי ביותר שתוכלו להשיג בסוף קורס אנגלית הוא שליטה טובה יותר בשפה האנגלית. לימודי אנגלית ניתנים על מנת לענות על צרכים יישומיים ברורים: שיפור יכולות האנגלית העסקית, יכולת השיחה באנגלית, הצלחה בלימודים או הצלחה בבחינות מיון שונות. עמידה ביעדים אלו הינה העיקר בקורסי אנגלית.

Valig XHTML 1.0