קורסים בישראל
 
 

טיפים למציאת קורס הכנה ללידה

 
 
  • היפגשו עם מדריכת ההכנה ללידה לפני תחילת הקורס. פגישה כזו תאפשר לכם להרגיש האם יש ביניכם כימיה טובה או לא, וכך למנוע עוגמת נפש בשל השתתפות בקורס שאינו מתאים לכם. כמו כן, בפגישה כזו כדאי לבדוק מה הרקע של המדריכה, היכן היא הוסמכה, מהי השקפתה לגבי משככי כאבים וכיצד היא מגדירה את כאבי הלידה. כדאי גם לבדוק האם היא אמא בעצמה. שאלות כאלו ואחרות יכולות להבהיר לכם איזה קורס אתם יכולים לקבל ולהימנע מקורס בו אינכם מעוניינים.

  • כדאי להימנע מקורסים בהם משתתפים יותר משמונה זוגות. כאשר בקורס משתתפים זוגות רבים, אינכם יכולים לקבל יחס אישי יחסית מהמדריכה או לקבל מענה מפורט על שאלותיכם.

  • בחרו את שעת הקורס באופן שיתאים ללוח הזמנים שלכם. במידה ותבחרו לקחת קורס ששעת המפגשים שלו תהיה בשעות הערב, ותגיעו אליו ישר מיום עבודה מעייף, הדבר ישפיע על מצב רוחכם במהלך הקורס וימנע מכם להפיק את המיטב ממנו.

  • בדקו האם הקורס משלב הקניית כלים וטכניקות ליום שאחרי הלידה. גם אם לא תרצי להניק, רצוי לדעת על דרכים שונות להנקה. כמו כן, לא יזיק לדעת על דרכים שונות להחזקת התינוק על הידיים או כיצד לחתל אותו, בייחוד אם זו לידתכם הראשונה.

  • הירשמו לקורס מראש. אמנם רצוי להתחיל את הקורס בין השבועות ה-27 וה-30, אבל הקורסים עצמם מתמלאים במהרה וחבל יהיה אם תיאלצו להפסיד קורס המתאים לכם, רק בגלל שאיחרתם את ההרשמה של קורס הכנה ללידה.

[!left_250x250]

Valig XHTML 1.0