קורסים בישראל
 
 

טיפים למציאת קורס הנהלת חשבונות

 
 
  • בדקו כיצד מועברים תכני הלימוד. חלק מהמוסדות מלמדים על ידי שילוב בין הרצאות פרונטליות לבין תרגול מעשי ופתרון מבחנים. העדיפו קורסים המאפשרים תרגול מעשי, מאחר ואם לא מימשתם ותרגלתם את החומר התיאורטי, לעולם לא תוכלו לדעת אם הבנתם אותו כהלכה.

  • חלק מהמוסדות מציעים לימודי הנהלת חשבונות בשילוב עם לימודי תוכנת חשבשבת. במציאות הטכנולוגית של היום, בה כמעט הכל נעשה באופן ממוחשב, כדאי ללמוד מיומנות כזו. זאת מאחר ובבואכם למצוא עבודה בתחום החשבונאות, קיים סיכוי לא מבוטל שידרשו שליטה במיומנות זו ויעדיפו אתכם על פני מועמדים אחרים, נעדרי כישורים אלה.

  • חלק מהמוסדות מפוקחים על יד משרד התמ"ת, העוקב אחר התכנים הנלמדים ואופן לימודם. העדיפו קורסים הנלמדים במוסדות כאלה, מאחר וכשתגיעו לבחינות ההסמכה תדעו באופן מוחלט שלמדתם לפי התכנים הנדרשים לבחינה.

  • כדאי לבדוק מי הם המרצים המעבירים את תכני הקורס. איכות ההוראה אינה חזות הכול ויש חשיבות רבה גם לניסיון מעשי בתחום. לכן כדאי תמיד להעדיף מרצים שיש להם ניסיון עכשווי מוכח בתחום וזיקה טובה יותר לנעשה בתחום החשבונאות כיום.

  • העדיפו קורס המאפשר סיוע בהשמה מקצועית. למרבית המוסדות המציעים קורסים בהנהלת חשבונות ישנם קשרים בתחום. עדיף להתחיל את הקריירה בתחום החשבונאות עם המלצה ממרצים המכירים את יכולותיכם וכישוריכם, מאשר לנסות ולהוכיח זאת לחברה אשר אינה מכירה אתכם כלל. באמצעות השילוב בין המיומנויות שתלמדו במהלך הקורס והתכנון לטווח ארוך של מה שיקרה כשתסיימו את הקורס ותתחילו לעסוק בתחום, תוכלו להפיק את המיטב של קורס הנהלת חשבונות.Valig XHTML 1.0