קורסים בישראל
 
 

טיפים למציאת קורס פסיכומטרי

 
 
  • צוות ההדרכה – מכוני פסיכומטרי רבים מעסיקים סטודנטים אשר קיבלו ציונים גבוהים בבחינה הפסיכומטרית, אך הם חסרי ניסיון בהדרכה ובהוראה. כדאי לבחור קורס פסיכומטרי שצוות ההדרכה שלו, אינו מורכב ממצטיינים בלבד, אלא הינו מקצועי ומנוסה בהוראה ובהדרכה לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

  • עדכניות חומר הלימוד – הבחינה הפסיכומטרית מתעדכנת באופן מתמיד. לכן, חשוב לבחור קורס פסיכומטרי אשר מעדכן את תכניו ממועד בחינה אחד למשנהו, על מנת לשמור על הרלוונטיות שלו ועל סיכויי ההצלחה הגבוהים של תלמידיו.

  • קירבה למקום המגורים – על מנת ליהנות בשלל היתרונות המוענקים על ידי הקורסים השונים, כדאי לבחור קורס הנערך קרוב למקום מגוריכם. כך תוכלו להגיע רעננים ומרוכזים לשיעורים ויקל עליכם להגיע לתרגולים ומפגשים נוספים.

  • מוניטין והמלצות – למרות שתמיד יכולות להיות הפתעות, סביר להניח כי יש סיבה למוניטין של קורסי הפסיכומטרי המובילים. סביר להניח כי בחירה באחד מקורסי הפסיכומטרי המובילים והמוכרים המגדילים את סיכויי ההצלחה של תלמידיהם, תגדיל גם את סיכויי ההצלחה שלכם.

  • גודל הכיתה ורמתה – גודל הכיתה ורמתה משפיעים באופן משמעותי על איכות הלמידה. כדאי לבחור קורס פסיכומטרי אשר ממיין את הכיתות לפי רמת אבחון ראשוני ואשר שומר על כיתות של פחות מעשרים תלמידים. גם המדריך הטוב בארץ לא יוכל, במסגרת כיתה גדולה, לעזור לכם להגיע עם סיכויי הצלחה טובים לבחינה ובכך תחמיצו למעשה את כל מהותו של קורס פסיכומטרי.

[!left_250x250]

Valig XHTML 1.0